Úvod » KONZERVY PRO PSY » Herrmanns Bio Kachní maso s batáty 400 g
Konzervované BIO kachní maso s batáty, dýní a pupalkovým olejem Herrmann‘s Bio Ente mit Süsskartoffeln pro psy nejvyšší potravinářské kvality bez přídavku aromat, barviv, konzervačních látek a bez umělých vitamínů.
Žádná plniva ani chemie – Do konzervy jsme záměrně nedali žádnou masovou ani kostní moučku, žádné umělé vitamíny, syntetické zvýrazňovače chuti, umělá aromata, barviva, ani emulgátory, které organismus zatěžují.
Otevřená deklarace – BIO konzervu jsme vyrobili výhradně z komponentů nejvyšší potravinářské kvality určené pro lidskou konzumaci. Pro výrobu jsme nepoužili žádné odřezky ale jen komponenty, které ve složení deklarujeme.
Složení konzervy: 50% BIO kachní maso (prsa, krky), BIO sladké brambory, BIO dýně, BIO pupalkový olej.
Analytické složky: Vlhkost 78,4%, hrubý protein 7,2%, hrubý tuk 7,6%, hrubá vláknina 1,7%, hrubý popel 2,8%.
Doporučené denní dávkování: Psi 15 až 20 kg - 1 konzerva. 20 až 30 kg 2 konzervy.